Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1997 yılında mutfak ve banyo dolabı imalatı ile sektöre giren ARAS MUTFAK sektördeki kalitesini ve ilkelerini edindiği deneyimle birleştirerek 2001 yılında inşaat sektörüne malzeme tedariki ile girmiştir.

Mutfak, Banyo, İç Kapı ve izolasyon…

İşlevsellik ve estetik açıdan bir mekanı diğerlerinden farklı kılan en önemli unsurlardır. İşte bu noktadan hareketle, ARAS Mutfak-Banyo-Kapı ve Aras İzolasyon yıllardır bu sektördeki bilgi ve birikimlerini kalite & hizmet olarak müşterilerine yansıtmak istemesi düşüncesiyle kurulmuş ve yola çıkmıştır.

Amacımız tüm insanlığın yararına ve faydasına olan ürünleri tanıtmak anlatmak ve en iyi şekilde uygulamaktır.

Doğru yerde doğru zamanda doğru çözüm.

Projelendirme ve Yatırım sektöründe Türkiye’nin en önemli yatırımcıları ile iş birliği yapmaktadır. Konusunda uzman teknik kadrolar ve farklı bakış açılarına sahip, vizyonu geniş bir ekiple birlikte çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kendini sürekli geliştiren ve dünyada ki ekonomik gelişmeleri yakından takip eden ekibimizle yapı sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama gayretinde olmak. Küresel ısınmaya karşı doğayı ve çevreyi koruyan projelerde; Kentsel dönüşüm ve 2010 Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul için yapılacak çalışmalarda yer alarak Türkiye’nin geleceğine katkı sağlamak.

MİSYONUMUZ

ARAS Mutfak-Banyo-Kapı ve Aras İzolasyon bünyesinde bulundurduğu teknik kadro ile doğru yerde doğru çözümler üretebilmeyi kendine ilke edinmiş, müşterinin sadece iş sırasında değil daima yanında olmuştur. ARAS Mutfak-Banyo-Kapı ve Aras İzolasyon doğaya ve çevreye zarar vermeyen insanlığın faydasına olacak her türlü projeye girmeyi kendine misyon edinmiştir.

Sosyal sorumluluk kapsamında yaşam kalitesini artırmak, tüm çalışmalarda insan odaklı , çevre ve doğa dostu olmak.

Tüm süreçlerimizde çok etkin ve farklılık yaratan bir anlayış ile sürekli kendini geliştiren, alanında en iyi olamk için çalışmak;

KURUM KÜLTÜRÜ

ARAS Mutfak-Banyo-Kapı ve Aras İzolasyon günümüzde inşaat malzemeleri uygulama ve satışı ile sektördeki kalitesini göstermiştir.

Kısa zamanda içerisinde bir çok firmanın bayiliklerini almayış, kaliteyi ve güveni yakalamış olup müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Bütün çalışmalarımızın bilgi ve görüşlerini değerlendirerek katılımlarını sağlamak. Çalışanlarımızla en iyi ekipleri oluşturmak ve yenilikleri denemek, Etik olmak, Takım çalışması ile müşterilerimize en ii fikirleri ve projeleri sunmak, Çalışmalarımızın gelişimine katkıda bulunmak kurumumuzun vazgeçilmezleridir.

PROJE YÖNETİMİ

En uygun fonksiyonun ve konumun belirlenmesi, konseptin oturtulması, projenin geliştirilmesi, maliyetlerinin analizi satış ve pazarlama hizmetlerinin organizasyonu planlaması süreçlerinde projenin en başından en sonuna kadar, en doğru şekilde yönetilmesini sağlar.

Temsilciliği yapılan kurum ya da kişilerin yapılarında onların ihtiyaçlarının belirlenmesi, onlara uygun projelerin araştırılması ve değerlendirilmesi, mal sahipleriyle olan görüşmeler, hukuki değerlendirmeler aşamalarını organize eder.

Mal sahibinin isteğine uygun proje geliştirir.

Bu hizmet bir yatırımcının kullanıcı kurumun istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak bina inşa etme sürecini kapsamaktadır. Kendi ihtiyaçlarına özel tasarlanmış binalarda yerleşerek verimliklerini arttırabilmeyi hedeflemektedir.

PAZAR ARAŞTIRMALARI

Mal sahiplerinin ihtiyaç duydukları Pazar araştırmalarını titizlikle gerçekleştirir.

Burada hedefi yapılan yatırımdan maksimum düzeyde verim alınmasıdır. Bu araştırmalar; araştırma, analiz ve raporlama çalışmalarını kapsar.

SATIŞ ORGANİZASYONU

Projenin tüm özelikleri ve yapılan pazarlama çalışmaları göz önüne alınarak en uygun satış yöntemi belirlenir. Projenin en avantajlı noktalarının vurgulandığı ve proje müşteri hedef kitlesine uygun en iyi şekil anlatan sunum dosyalarının ve sunum boardlarının hazırlaması sağlanır.

Amaç Satış Ekibinin projeyi hazırlanan bu sunumlar üzerinden en doğru şekilde tanıtmasıdır. Satış Ofisi tüm bu organizasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayacak, müşteri üzerinde pozitif bir etki bırakacak ve projeyi doğru temsil edecek şekilde düzenlenir. Projenin satışını üstlenecek Satış Ekibi, hayat görüşleri ve hayat standartları hedef müşteri kitlesi ile örtüşen, eğitimli ve konusunda uzman, dinamik profesyonellerden oluşmaktadır.

PROJE VE PAZARLAMA

Tek yetkili olarak temsil ettiği projelerin pazarlama stratejisinin belirlenmesini, geliştirilmesini ve bu stratejilerinin uygulanmasını üstlenmektedir.

EKSPERTİZ

Konsept konularında uzman çözüm ortaklarıyla birlikte dünyada kabul gören son teknikleri kullanarak ekspertiz raporları hazırlanmaktadır.

KİŞİYE ÖZEL SATIN ALMA

Üzerinde odaklandığımız yeni bir çalışma ise kişiye özel satın alma.

Şimdiye kadar kurumlar için yapılan bu çalışmayı, artık bireysel müşterilerimiz için de yapıyoruz.

İhtiyacınıza göre yüzlerce seçenek belirliyor, ön elemeleri ve değerlendirmeleri yapıyor, size uygun projeleri en son haliyle sunuyor, böylece kısıtlı zamanınızı harcatmıyoruz. Bu çalışmalar yürütülürken size ait bilgileri ise tabi ki gizli tutuyoruz.

“ Biz, müşterimize elimizdekini satmaya çalışmıyoruz, müşterimizin günlündekini arayıp buluyoruz. “

En ileri teknolojinin estetik ve işlevsellikle buluştuğu,

farklı beğenilere yanıt veren modelleriyle

ARAS Mutfak-Banyo-Kapı ve Aras İzolasyon mekanlarınıza renk katıyor.

Beklentilerinizi eksiksiz karşılamak için sizleri Aras Mutfak Showroomlarına bekliyoruz.

Göreceksiniz düşlerinizdeki mutfak, banyo ve kapı farklı modelleri ve estetik çözümleri ile sizi bekliyor!