http://www.arasmutfak.com/hakkimizda/showroom/teshir-sok-kampanya/

Mutfak, banyo ve iç kapı… İşlevsellik ve estetik açıdan bir mekanı diğerlerinden farklı kılan en önemli unsurlardır. İşte bu noktadan hareketle, ARAS Mutfak-Banyo-Kapı kurulduğu günden bugüne size özel çözümler sunuyor.  
En ileri teknolojinin estetik ve işlevsellikle buluştuğu, farklı beğenilere yanıt veren modelleriyle ARAS MUTFAK mekanlarınıza renk katıyor.
Beklentilerinizi eksiksiz karşılamak için sizleri ARAS MUTFAK showroomlarına davet ediyoruz.. Göreceksiniz, düşlerinizdeki mutfak, banyo ve kapı farklı modelleri ve estetik çözümleri ile sizi bekliyor!

Profesyonel Çalışma Sürecimiz

En son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalışageldik. Profesyonel ekibimizle, güleryüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz. Arayın Ücretsiz keşif ve teklif verelim.
Tel: (0 216) 461 20 55 (3 Hat)
Satış Öncesi Yönlendirme ve Danışmanlık Mutfak mobilyaları satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, ücretsiz projelendirme ve mimari hizmetin yanısıra satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini kullanıcılarına sunuyor. Mutfak, Banyo ve Masif İç Kapı üzerine çalışan firmamız, evinizin projesini yaparak en kısa zamanda size çözümler üretmektedir.
Ücretsiz Projelendirme ve Mimari Hizmet İç Mimari Hizmet Kapsamında Ücretsiz Projelendirme, Tasarım ve Uygulama yapmaktayız.
  • Hazırlık ve Ön Etüd Çalışmaları
  • Ön Proje Çalışmaları
  • Kesin Proje Çalışmaları
  • Uygulama Proje Çalışmaları
  • Uygulama Projeleri
  • Sistem ve Montaj Detayları
  • İmalat Detayları
  • Teknik Şartnameler
  • Metraj, Keşif, Maliyet Analizi
Satış Sonrası Montaj ve Servis Hizmetleri Satış öncesi ve satış sonrası, müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Aras Mutfak için satış, satış işlemi ile bitmez; Satış sonrası hizmetler konusunda da son derece iddialı olan Aras Mutfak'da, tüm nakliye ve montaj işlemleri, uzman ekipleri tarafından beyaz eldiven titizliği ile gerçekleştirilir. Ürünlerine ömür boyu sahip çıkan Aras Mutfak'da satış sonrası hizmetler, sadece nakliye, montaj ve garanti kapsamındaki onarım işlemleri ile sınırlı değildir.

Sigma


aras_mutfak_dolaplari_model_sigma

Kappa


aras_mutfak_dolaplari_model_Kappa

Beta


aras_mutfak_dolaplari_model_Beta

Linea


aras_mutfak_dolaplari_model_linea

Quadratika


aras_mutfak_dolaplari_model_quadratika

Omega


aras_mutfak_dolaplari_model_omega

Ginger


aras_mutfak_dolaplari_model_ginger

System


aras_mutfak_dolaplari_model_system

Harley


aras_mutfak_dolaplari_model_harley

Axia


aras_mutfak_dolaplari_model_axia

Gamma


aras_mutfak_dolaplari_model_gamma

Alfa


aras_mutfak_dolaplari_model_alfa

Fred


aras_mutfak_dolaplari_model_fred

DeltaYpsilonReginaTauManiglia